Single Lessons

$60.00Price

Can't commit to every week? For a bit more, you can purchase lessons singly, subject to availability. 30 minutes handling, grooming & tacking and 30 minutes of riding for one person or 60 minutes if 2 people. Priced per person.

  • Details

    I'm a product detail. I'm a great place to add more details about your product such as sizing, material, care instructions and cleaning instructions.